Zaznacz stronę

Serwis Klimatyzacji Zabrze

Relaks w idealnym klimacie przez cały rok!

Nasza firma zajmująca się klimatyzacją Zabrze utrzymuje chłód w biurach lub pomieszczeniach handlowych przez ponad 15 lat i jesteśmy dumni, że jesteśmy jedynym instalatorem klimatyzacji na Śląsku, który oferuje 5-letnią gwarancję na wszystkie nasze instalacje.

Nasz zespół ekspertów jest z Tobą w stałym kontakcie, aby pomóc Ci na każdym etapie procesu.

Wszystko o instalacji klimatyzacji w biurach i przestrzeniach komercyjnych na terenie Zabrza

Zwiększ wydajność personelu, zapewniając doskonały klimat!

Nie ma nic gorszego niż praca w biurze o nieodpowiedniej temperaturze otoczenia. Zapewnienie komfortu cieplnego, zarówno latem, jak i zimą, zapewnia dobre samopoczucie pracowników i bezpośrednio prowadzi do zwiększenia wydajności pracy.

Przy wyborze optymalnego rozwiązania dla instalacji klimatyzacji w biurowcu należy wziąć pod uwagę szereg czynników. Dlatego ważne jest, aby zapewnić równomierny przepływ powietrza w każdym pomieszczeniu. Często mniej doświadczeni usługodawcy nie uwzględniają w pełni kształtu, podziału, wyglądu i funkcjonalności biur, więc niektóre obszary przestrzeni roboczej otrzymują znacznie większy przepływ powietrza niż inne. Bardzo często zdarza się, że w jednej połowie gabinetu jest za zimno, aw drugiej za gorąco.

Nasi specjaliści biorą pod uwagę to, że każde biuro jest inne i zawsze dbamy o to, aby projekt i montaż systemu odbywał się zgodnie ze specyfiką przestrzeni, gwarantując komfort wszystkim pracownikom i gościom.

Klimatyzatory naścienne typu SPLIT

Jednostki ścienne są najczęściej używanymi jednostkami klimatyzacyjnymi Zabrze w biurach, zwłaszcza w starych budynkach. Mają one dwie zalety – są najbardziej opłacalną opcją i jednocześnie są łatwe do zainstalowania w biurach, bez konieczności modyfikacji architektonicznych.

Zwykle wystarczy jedno urządzenie, aby schłodzić biuro 1-6 osobowe, w przypadku większych powierzchni biurowych konieczne jest zainstalowanie kilku szafek ściennych, rozmieszczonych strategicznie, tak aby całe pomieszczenie w pełni korzystało z przepływu powietrza. Przestronne jednostki są ciche, dzięki czemu personel może pracować zarówno w komforcie termicznym, jak i akustycznym.

Jeśli wygląd ma duże znaczenie, w naszej ofercie znajduje się szereg wysokiej jakości meblościanek różnych producentów, które z estetycznego punktu widzenia spełniają wszelkie wymagania.

Zadzwoń! Zapytaj!