Zaznacz stronę

Pompy ciepła powietrze-powietrze to najprostsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń z wykorzystaniem energii z powietrza zewnętrznego.

Pompa ciepła powietrze-powietrze

Jest to system ekologiczny i przyjazny dla środowiska, wykorzystujący odnawialne źródła energii. Pompy ciepła powietrze-powietrze mogą być instalowane w domach o dowolnym obszarze lub planie, chociaż instalacja wyposażenia wewnętrznego jest bardzo ważna dla tego systemu, aby przepływy powietrza były rozprowadzane w przestrzeni tak efektywnie, jak to możliwe. Pompy ciepła powietrze-powietrze są łatwe do zainstalowania zarówno w nowych, jak i starszych domach, a ze względu na komfort i niski koszt są idealnym rozwiązaniem uzupełniającym istniejący system ogrzewania wody (paliwo stałe ( pellet , lub płynne, gaz, elektryczność itp.) .

Obsługujemy Obszary:

Pyskowice, Gliwice, Zabrze, Toszek, Lubliniec, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Chorzów, Katowice, Knurów, Żory, Rybnik, Zawada, Strzelce Opolskie, Opole, Zbrosławice

Obecnie na rynku dostępne są różne typy pomp – ścienne, sufitowe, kanałowe, podłogowe, sufitowe itp. „Pompy ciepła powietrze-powietrze to bardzo wygodny sposób ogrzewania / chłodzenia, ponieważ temperaturę powietrza w pomieszczeniu reguluje się za pomocą jednego przycisku. Działanie urządzenia można zaprogramować na tydzień, a dzięki opcjonalnemu akcesorium – adapterowi bezprzewodowemu (Wi-Fi) – można nim sterować zdalnie. ”

Wraz z ociepleniem się pogody coraz więcej osób patrzy na domy z klimatyzacją. Spędzanie dużej ilości czasu w domu lub biurze w upalny dzień byłoby dla nas trudne bez tych udogodnień. Jednak tylko profesjonaliści, którzy znają się na tej pracy, mogą doradzić, jaki klimatyzator wybrać w domu.

System dzielony może być zalecany do konwencjonalnych mieszkań standardowych, w którym to przypadku jedna jednostka jest instalowana na zewnątrz, a druga wewnątrz.

Ponieważ planujesz zamontować klimatyzator w swoim domu, w tym przypadku należy zauważyć, że klimatyzatory hałasują. Należy o tym pamiętać również budując klimatyzację w biurze lub mieszkaniu prywatnym.

Klimatyzatory nie są tanim urządzeniem, pobierają też odpowiednią ilość energii elektrycznej, dlatego dopiero po konsultacji ze specjalistami można wybrać urządzenie spełniające jakość, cenę i koszt.

Oceń: